Perfumeria ZZ

Partner perfumerii QUALITY

Oferta ekskluzywna

HISTORIA MYDŁA GAMILA - harmonia i równowaga między człowiekiem a naturą

Zielona Galilea to miejsce, gdzie czas jakby zatrzymał się dwieście lat temu. Płodna ziemia jest źródłem życia dla wspaniałych gajów oliwnych, łąk pełnych ziół i sadów - a wszystko to jest utrzymywane z miłością przez jej mieszkańców. Życie tutaj jest piękne, nieskażone i przebiega w pełnej harmonii. To właśnie w tej idyllicznej, górzystej krainie leży wioska Pqi'in gdzie stoi dom Savta Gamila, córki starożytnego narodu Druzów. Gamila nie potrafi czytać ani pisać, ale długie życie w samokształceniu sprawiło, że posiadła ogromną wiedzę na temat uzdrawiających mocy natury. Jak wszystkie dzieci ludu Druzów, Gamila była często kąpana w świętej wodzie mydłem wytwarzanym z owoców i oliwy z oliwek bujnie rosnących w istniejących od niepamiętnych czasów ogrodach rodzinnych. Po kąpieli błogosławiono ją zapachową mieszanką ziół i sekretną inkantacją, które razem zawierały w sobie obietnicę długiego i pełnego mądrości życia.

BOSKIE MYDŁO JAKO DZIEŁO ŻYCIA
Gamila, zainspirowana dziedzictwem i wiedzą poprzednich pokoleń, powzięła zamiar przekazania światu wszystkiego, co dobre w naturze. W trakcie długiego życia pragnienie to stało się misją: misją, by pomagać i uzdrawiać obecne i przyszłe pokolenia.

SEKRETA FORMUŁA OPARTA NA NATURALNYCH SKŁADNIKACH
Gamila przez całe życie poszukiwała dla swojego zbawiennego mydła właściwej formuły opartej na naturalnych składnikach. W rodzinnych ogrodach, pamiętających czasy rzymskie, jej matka i babka uczyły ją, jak rozpoznawać i stosować różne rodzaje rosnących tam ziół. Nauczyła się także wyciskania wysokiej jakości oliwy z oliwek. Zioła i oliwa, połączone z bogactwem olejków eterycznych, stworzyły podstawę serii mydeł znanych jako The Gamila Soap Collection. Po wielu latach eksperymentów Gamila wreszcie odnalazła właściwą formułę zawierającą 15 starannie wyselekcjonowanych ziół ze wzgórz Galilei.

Ponieważ Gamila nie potrafi czytać ani pisać, swoją wiedzę opiera przede wszystkim na rozmowach z ekspertami. Niektórzy z nich mieszkali w odległości kilku dni spacerem od jej domu. Dermatolodzy, znawcy ziół i inni ludzie wiedzy pomagali jej - często wzamian za trochę jedzenia lub za niewielką sumę pieniędzy - w stopniowym zdobywaniu wiedzy, której wymagała praca nad mydłem. Z pomocą rodziny Gamila tworzyła przez dekadę mydła z nieustającą miłością i zaangażowaniem. Tworzenie najlepszych produktów naturalnych jest także jej pasją. Gamila żyje po to, by realizować swoją misję. Jej dzieci często musiały długo czekać na nowe ubrania, gdyż nie było mowy o jakichkolwiek ustępstwach pod względem jakości składników stosowanych w produkcji mydła. Na przykład Gamila stosuje oliwę jedynie z pierwszego lub drugiego tłoczenia. Jak wszystkie składniki mydła, tę cenną oliwę można spożywać i ma ona ogromne działanie odżywcze. W przypadku mydła Gamili jedynie najlepsze jest wystarczająco dobre.

Olejki: minimum 80-procentowa oliwa, olejek kokosowy, olejek z awokado, olejek wawrzynowy, olejek ze słodkich migdałów, masło Shea, olej z nasion winogron. Zioła: pokrzywa pigułkowata, lawenda, rumianek, rozmaryn, werbena, szałwia, ruta, pistacja. Sekretna formuła: ezoteryczna mieszanka siedmiu ziół zbieranych i starannie wyselekcjonowanych przez samą Gamilę.

LEK NA WSZELKIE BOLĄCZKI
Sama Gamila nigdy by nie powiedziała, że jej mydło może być lekarstwem. Ale szereg świadectw, którym korzystanie z mydła przyniosło ogromne korzyści, daje do myślenia. Fragmenty tych listów zamieszczamy na końcu broszury. Ludzie z różnymi problemami skórnymi, jak egzema, łuszczyca czy trądzik zaobserwowali znaczną poprawę stanu skóry w ciągu paru tygodni od momentu, gdy zaczęli używać mydła. Ludzie uskarżający się na inne schorzenia również wyrażają się o tym mydle entuzjastycznie. Na przykład okazuje się, żę mydło może być wydajnym naturalnym lekarstwem na infekcje grzybiczne. Jak mówi Gamila: „Spróbuj sama. Zadziałało w przypadku wielu ludzi, czemu nie miałoby zadziałać również w twoim przypadku?". Wszystkie produkty Gamili zawierają czystą oliwę z oliwek i starannie wyselekcjonowane zioła, które odżywiają skórę dzięki działaniu minerałów i witamin. Działają także jak przeciwutleniacze. Różne odmiany mydła zawierają szereg różnych olejków eterycznych o działaniu aromaterapeutycznym. Wyobraź sobie na przykład uczucie ogromnego relaksu po kąpieli w mydle „Lawendowe niebo" albo pełnego odświeżenia ciała i ducha dzięki „Szczypcie mięty".

PRODUKOWANE Z MIŁOŚCIĄ
Mydło Gamili jest produkowane w całości ręcznie. Zioła i olejki łączą się podczas specjalnego, tradycyjnego procesu zapewniającego ochronę aktywnych elementów zawartych w użytych do produkcji składnikach. W ten sposób setki aktywnych składników, dzięki którym mydło to jest tak wyjątkowe i cenne, ulegają stopniowemu uwalnianiu.

Proces produkcji mydła zaczyna się od mieszanki ziołowej. Nie wszystkie zioła są zestawiane od razu. Niektóre się łączy i przygotowuje osobno. Na tym etapie Gamila pracuje zgodnie z naturalnym porządkiem: najpierw korzenie i łodygi, następnie gałązki, a na koniec liście i kwiaty. Nie wszystkie zioła zawarte w mydle wymienione zostały na opakowaniu. Tajemnica formuły opracowanej przez Gamilę, którą przekaże swoim dzieciom, polega na ezoterycznej mieszance starannie wyselekcjonowanych ziół. Formułę tę dodaje się do mieszanki na sam koniec. Naczynie, w którym przechowuje się zioła, wygląda jak zapieczętowana, ogromna herbaciana kula.

Gdy proces mieszania się składników dobiega końca, mieszankę poddaje się gotowaniu i mieszaniu przez około 40 godzin. Tylko w ten sposób wszystkie z setek składników mydła zostaną uwolnione. Dla porównania: większość „normalnych" mydeł gotowana jest jedynie przez około 1 godzinę. Po zakończeniu tego etapu mieszankę nalewa się do niskiej formy, w której pozostawia się mydło na około 30 godzin, by stężało. Gdy już lekko stężeje, całość jest cięta i ręcznie stemplowana. Następnie, jak dobre wino, mydło poddaje się leżakowaniu. W zależności od pory roku i cech mydła, okres ten trwa od dwóch do trzech miesięcy. Zanim mydło zostanie zapakowane i wysłane, jest jeszcze jeden, być może najważniejszy etap w całym procesie: osobiste błogosławieństwo Gamili.

Balsam do stóp 50ml

Po wielu latach przygotowań Gamila poszerzyła swoją ofertę o produkty pielęgnacyjne. Należy do nich doskonały, prawdziwie naturalny balsam do stóp

Gamila, druzyjska kobieta z Galilei, znana także jako "doktor natury" z jej ogromną wiedzą i talentem, stworzyła nową mieszankę z w 100% naturalnych, jadalnych olejków. Zawiera ona sekretną formułę 15 ziół, znanych z pielęgnacyjnego mydła Gamili (które wcale nie jest tylko mydłem).

Wyjątkowość osiągnięcia polega na tym, że powstała perfekcyjna mieszanka naturalnych olejków z pierwszego tłoczenia. Jest to efekt eksperymentowania przez 40 lat.
Gamila dobrze wie, które zioła i które ich części są najlepsze, jak długo muszą być gotowane, aby najlepiej wykorzystać bogactwo ich składników aktywnych. Wszystkie olejki są jadalne. Gamila wierzy, że wszystko co się je, można nałożyć na skórę, a to co nie jest jadalne, nie powinno być stosowane na twarz.

Wszystkie olejki są tłoczone na zimno - w ten sposób antyoksydanty, witaminy i minerały pozostają aktywne.

Balsam jest absorbowany przez skórę dzięki wyjątkowej synergii składników. Sprawia ona także, że balsam działa kompleksowo, na wszystkie problemy skóry stóp. Staje się ona zregenerowana, dobrze nawilżona i miękka.

 

Krem do rąk 50ml

Po wielu latach przygotowań Gamila poszerzyła swoją ofertę o produkty pielęgnacyjne. Należy do nich doskonały, prawdziwie naturalny krem do rąk.

Gamila, druzyjska kobieta z Galilei, znana także jako "doktor natury" z jej ogromną wiedzą i talentem, stworzyła nową mieszankę z naturalnych, w 100% jadalnych olejków. Zawiera ona sekretną formułę 15 ziół, znanych z pielęgnacyjnego mydła Gamili (które wcale nie jest tylko mydłem).

Wyjątkowość osiągnięcia polega na tym, że powstała perfekcyjna mieszanka naturalnych olejków z pierwszego tłoczenia. Jest to efekt eksperymentowania przez 40 lat.
Gamila dobrze wie, które zioła i które ich części są najlepsze, jak długo muszą być gotowane, aby najlepiej wykorzystać bogactwo ich składników aktywnych. Wszystkie olejki są jadalne. Gamila wierzy, że wszystko co się je, można nałożyć na skórę, a to co nie jest jadalne, nie powinno być stosowane na twarz.

Wszystkie olejki są tłoczone na zimno - w ten sposób antyoksydanty, witaminy i minerały pozostają aktywne.

Krem jest absorbowany przez skórę dzięki wyjątkowej synergii składników. Sprawia ona także, że krem działa kompleksowo, na wszystkie problemy skóry rąk. Staje się ona zregenerowana, dobrze nawilżona i miękka.

 

 

Mydło Jasmin 115g

Jasmine Comfort (Jaśminowy komfort)
Głęboki, kwiatowy zapach, bogaty i zmysłowy - działa kojąco na skórę.

Te wyjątkowe mydła są doskonałą propozycją do codziennej pielęgnacji twarzy, rąk i całego ciała. Odnawiają skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną i zdrową. Z powodzeniem służą też jako maska do twarzy, pianka do golenia, a nawet produkt do mycia włosów.

Mydło Lemongrass 115g

Lively Lemongrass (Żywa Cytronela)
Świeży, cytrusowy zaoach ziemi, ma działanie ożywiające.

Mydło Rosemary 115g

Reviving Rosemary (Ożywczy rozmaryn)
Stymulujący zapach oczyszczający umysł i ożywiający ciało.