Perfumeria ZZ

Partner perfumerii QUALITY

Oferta ekskluzywna

Nowa linia Tsukika MENARD nowoczesny wizerunek.

Rzadki kwiat Palczak (cereus) z rodziny kaktusowatych kwitnie tylko w nocy, dlatego jest nazywany "kaktusem blasku księżyca" lub "królową nocy". Na bardzo krótki okres czasu staje się pięknym, czystym kwiatem. Jest opatentowanym składnikiem linii Tsukika. Naukowcy Menarda odkryli, że jego ekstrakt dodaje skórze nadzwyczajnej energii, doskonale ją nawilża i poprawia jej wygląd. Linia Tsukika dodaje cerze „nowej krwi" i sprawia, że skóra wygląda młodo, zdrowo i pozostaje w równowadze.

Opakowania linii Tsukika nawiązują do bieli kwiatu oraz do cienia jakie rzuca wokół siebie. Złote logo przedstawia blask księżyca, który oświetla ten niezwykły kwiat.

Tsukika: linia ekskluzywnych, unikalnych produktów do twarzy o niezwykłej sile i energii wspaniałego, kwitnącego w nocy kwiatu pałczaka.

Linia Tsukika składa się z siedmiu produktów.

 

Tsukika Milk Lotion

Emulsja utrzymuje właściwy poziom sebum, podtrzymuje poziom nawilżenia przez dłuższy czas. Ma konsystencję nawilżającego mleczka. Wywołuje efekt skoncentrowanego serum, aby zrewitalizować skórę. Zapobiega wysuszaniu skóry. Wygładza ją i zmiękcza.

Stosowanie rano i wieczorem:
Po użyciu lotionu nałóż na dłoń odpowiednią ilość produktu (wielkość ok. 1 fasolki sojowej rano i dwóch fasolek wieczorem) i rozprowadź na twarzy.

 

Tsukika cream

Krem stosuje się na noc. Łagodnie penetruje naskórek i nawilża skórę.

Stosowanie wieczorem:
Stosuj przed spaniem, po użyciu lotionu i emulsji. Nałóż odpowiednią ilość (wielkość jednej czerwonej fasolki) i rozprowadź równomiernie po twarzy.

 

Tsukika massage cream

Masaż poprawia cyrkulację krwi w skórze i zmiękcza skórę. Tsukika Massage Cream - krem do masażu - ma miękką konsystencję i doskonale wspomaga masaż.

Stosowanie wieczorem:
Nałóż w dłonie odpowiednią ilość (ok. półtora wiśni) i zmieszaj z wodą. Wykonaj masaż, a następnie dokładnie zmyj piankę wodą lub wytrzyj wacikiem.

 

Tsukika Lotion moist

Tonik penetruje naskórek, dostarcza i utrzymuje nawilżenie. Jest dostępna w wersji Moist o bardzo bogatej konsystencji. Wybór odpowiedniego lotionu może zależeć od pory roku, upodobań i kondycji skóry.

Stosowanie rano i wieczorem:
Nałóż w dłonie odpowiednią ilość i rozprowadź równomiernie na całej twarzy. Następnie wklepuj lotion wacikiem ruchami do góry.

 

Tsukika Lotion fresh

Tonik penetruje naskórek, dostarcza i utrzymuje nawilżenie. Jest dostępny w wersji Fresh o lżejszej, świeżej konsystencji. Wybór odpowiedniego lotionu może zależeć od pory roku, upodobań i kondycji skóry.

Stosowanie rano i wieczorem:
Nałóż w dłonie odpowiednią ilość i rozprowadź równomiernie na całej twarzy. Następnie wklepuj lotion wacikiem ruchami do góry.

 

Tsukika Cleansing Cream

Maska oczyszczająca - łatwo łączy się z makijażem i nadmiarem sebum. Doskonale wtapia się w skórę i łagodnie usuwa zanieczyszczenia.

Stosowanie wieczorem:
Nałóż na palce odpowiednią ilość (ok. półtora wiśni) i rozprowadź po całej twarzy. Po zmieszaniu z makijażem zmyj substancję ciepłą wodą albo usuń przy użyciu wacików.

 

Tsukika Washing Cream

Krem do mycia - ma wspaniałą konsystencję, kremowa pianka pokrywa skórę jak poduszeczka i zmywa wszystkie nieczystości.

Stosowanie rano i wieczorem:
Nałóż w dłonie odpowiednią ilość (ok. dwie sojowe fasolki), zmieszaj z ciepłą wodą. Umyj twarz wytworzoną pianą i zmyj ciepłą wodą.